רעננה הירוקה

פרויקט רעננה הירוקה הינו פרויקט של קבוצת רכישה אשר במסגרתו יבנו שלושה בניינים בני שש קומות כל אחד על ידי נופ – הנדסה. נופ – הנדסה הינה חברה אשר עוסקת בייזום פרויקטים, כאשר היא בנתה מספר רב של פרויקטים תמ"א 38 ובמקביל גם פרויקטים חדשים אשר במסגרתם בנתה אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ. פרויקט רעננה הירוקה יציע לקהל הרחב מגוון רחב של דירות שלושה, ארבעה, חמישה ושישה חדרים באחד מהערים היוקרתיות ביותר באזור השרון.

מיקומו האסטרטגי של הפרויקט

הפרויקט עצמו ממוקם בחלקה המזרחי של העיר, ומקנה לתושבי הפרויקט קרבה לקניון רננים, ולקאנטרי קלאב השכונתי. בנוסף הפרויקט ממוקם בקרבה רבה לצירי הגישה המרכזיים. ממזרח, ניתן יהיה להגיע בקלות לכביש 4 אשר מקנה גישה ליישובי השרון ועמק חפר, ממערב גישה לכביש החוף אשר מקנה גישה לתל – אביב, גוש דן ואזור צפון הארץ וכביש חוצה שומרון המחבר בין תל אביב, רמת השרון, פתח תקווה, הוד השרון ואזור השומרון.  

יתרונות הפרויקט

הדירות עצמן גדולות ומרווחות, דבר שמאפשר חיי משפחה נוחים ומרווחים כאשר בדרך כלל דירות בפרויקטים חדשים אינם מרווחים על מנת שהקבלנים ימקסמו את הרווחים. פרויקט רעננה הירוקה מציע אורח חיים כפרי וירוק בלב העיר ובלב השרון, מרחק של דקות ספורות מערי השרון כמו הרצליה וכפר סבא ומרחק של רבע שעה נסיעה מתל אביב וגוש דן. בנוסף לכל דירה בפרויקט מובטח מחסן ושתי חניות שיהיו רשומות על הדירה בטאבו, מה שמקנה יתרון עצום הן מבחינת שווי הנכס והן מבחינת נוחות הדיירים. משרד עורכי הדין אשר מלווה את הפרויקט הוא "הרצוג פוקס נאמן, אשר נחשב למשרד גדול שמתמחה בעסקאות נדל"ן מסוג זה.

בידוד מחום וקור מקטין את צריכת החשמל

בידוד טוב בקירות וגג הבית מאפשר לשמר טמפרטורות פנימיות נעימות גם כאשר בחוץ חמסין של חודש אוגוסט או קור עז של חודש פברואר, כך תוכלו לךצמצם את צריכת החשמל ולבזבז פחות כסף

תכנון נכון לתאורה טבעית של הבית

תאורה טבעית טובה היא תוצאה של תכנון נכון, בבנייה ירוקה על האדריכל לתכנן בצורה מושלמת את חלונות הבית כדי שיוכלו לנצל ביעילות את אור השמש לתאורה טבעית של הבית במהלך היום

שימוש בקולטי שמש לחיסכון בחשמל

Houston, that may have seemed like a very long final phase. The autotargeting was taking us right into a ... crater, with a large number of big boulders and rocks.

צרו עמנו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    ההודעה שלך