רחובות הירוקה

רחובות הירוקה הינו פרויקט בנייה חדש באזור דרום מערב העיר רחובות, בסמוך לקאנטרי וייסגל ושכונת קריית משה. יזמית הפרויקט הינה קבוצת חנן מור, אשר ממתגת את עצמה בתור חברת בנייה המתמחה בבנייה ירוקה. מדובר בפרויקט של שלושה בניינים חדשים אשר כאמור יבנו בשיטת בנייה ירוקה, כאשר מספר הדירות בפרויקט יהיה 101 דירות בסך הכל. השכונה נבנית בתור מתחם סגור כאשר בתוך השכונה יהיה גן ילדים, בית ספר ומרכז מסחרי קטן לרווחת תושבי השכונה. אכלוס הפרויקט של רחובות הירוקה התחיל לפני מעט יותר משנה בקיץ 2014, בחודש אוגוסט. המחירים הנוחים של הפרויקט ביחד עם המיקום האידיאלי שלו בסמוך לצירים ראשיים הפכו אותו למבוקש מאוד.

בנייה ירוקה

אז כפי שכבר ציינו, פרויקט רחובות הירוקה הוא פרויקט של בנייה ירוקה, אשר תוכנן על פי התקנים המחמירים ביותר לבנייה חסכונית ואיכותית על ידי המשרד להגנת הסביבה. הפרויקט אף נבחר למודל למחקר ולימוד על ידי המשרד.

הדירות בפרויקט

כאמור, בשלושת הבניינים שמרכיבים את פרויקט רחובות הירוקה יהיו 101 דירות כאשר ישנן מגוון רחב של טיפוסי דירות שונים. בין היתר ניתן למצוא דירות של ארבעה וחמישה חדרים, מיני פנטהאוזים בעלי ארבעה וחמישה חדרים עם מרפסות בגודל של כעשרים מ"ר, דירות גן ועוד. הנוף הנשקף מהפרויקט הוא גולת הכותרת שלו כאשר רוב המרפסות משקיפות על השדות הירוקים האינסופיים של קבוצת שילר הסמוכה, שנמצא מעט מדרום מזרח לפרויקט. הנוף והאזור בו ממוקם הפרויקט נותנים לרחובות הירוקה הרגשה של אווירה כפרית. רבים טוענים כי מדובר בשכונה אידיאלית היות ובנוסף לנוף הנשקף ממנה אנו גם מקבלים תחושה של חיי קיבוץ לאור האווירה השכונתית החמה שהפרויקט מעניק שלא לדבר על כך שמדובר בשכונה פרטית.

בידוד מחום וקור מקטין את צריכת החשמל

בידוד טוב בקירות וגג הבית מאפשר לשמר טמפרטורות פנימיות נעימות גם כאשר בחוץ חמסין של חודש אוגוסט או קור עז של חודש פברואר, כך תוכלו לךצמצם את צריכת החשמל ולבזבז פחות כסף

תכנון נכון לתאורה טבעית של הבית

תאורה טבעית טובה היא תוצאה של תכנון נכון, בבנייה ירוקה על האדריכל לתכנן בצורה מושלמת את חלונות הבית כדי שיוכלו לנצל ביעילות את אור השמש לתאורה טבעית של הבית במהלך היום

שימוש בקולטי שמש לחיסכון בחשמל

Houston, that may have seemed like a very long final phase. The autotargeting was taking us right into a ... crater, with a large number of big boulders and rocks.

צרו עמנו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    ההודעה שלך