עסק ירוק

משמעותי לזיהום ובזבוז משאבים. בשנים האחרונות המודעות הסביבתית הולכת וגוברת ומתוך כך נולד המושג ״עסק ירוק״. אם גם אתם מעוניינים לתרום למאבק לעולמי החשוב, כך תוכלו להפוך בקלות ובמהירות לעסק סביבתי.

עוברים למסמכים דיגיטליים

בראש ובראשונה חשוב שכל עסק יכיר את האפשרות המצוינת של חשבונית אונליין. כיום, באמצעות תוכנות מתקדמות וחכמות אפשר להנפיק בקלות מסמכים דיגיטליים – חשבונית מס, חשבוניות עסקה, קבלות, תעודות משלוח, הצעות מחיר ועוד. מעבר לחיסכון בנייר זה פשוט מקל על החיים ואפשר לשלוח את הכל במייל או בווטסאפ וכל המסמכים מסודרים לנו בצורה נוחה בתוכנה ומוכנים להגשה ודיווח.

מנהיגים עבודה היברידית

מעסיקים עובדים במשרד? שווה לשקול את האפשרות של עבודה היברידית או אפילו עבודה מהבית בלבד. פחות נסיעות, פחות דלק, פחות חשמל במשרד ורווח נקי לכדור הארץ. יש לכך יתרון גם במורל של העובדים והמודל הזה הוכיח את עצמו כיעיל במיוחד מאז תקופת הקורונה.

מחליפים את צי כלי הרכב

אם יש לכם רכב שמשרת אתכם בעבודה ובטח אם יש לכם צי רכבים, כדאי להתחיל לחשוב על מעבר לכלי רכב חשמליים. נכון, זה אולי לא כל כך פשוט, אבל תהיו בטוחים שזה משתלם ביותר. מעבר לצמצום פליטת המזהמים יש כאן חיסכון אדיר לעסק בהוצאות הדלק שהן גבוהות במיוחד במדינת ישראל.

הגיע הזמן להתקדם לעסק ירוק

בסופו של דבר זה לא כזה מסובך. כל עסק בישראל יכול לעשות זאת ובשלב הראשון מעבר לשימוש במסמכים דיגיטליים ושימוש בתוכנת ניהול חשבונות זה צעד מצוין. משם אפשר בהחלט למצוא עוד שלל דרכים יצירתיות להפוך את העסק לירוק וסביבתי.

מרחבי הרשת:
מטרנה | מטרנה להזמנה | מטרנה – מבצעים | מטרנה – גלובס | מטרנה – השוואת מחירים

בידוד מחום וקור מקטין את צריכת החשמל

בידוד טוב בקירות וגג הבית מאפשר לשמר טמפרטורות פנימיות נעימות גם כאשר בחוץ חמסין של חודש אוגוסט או קור עז של חודש פברואר, כך תוכלו לךצמצם את צריכת החשמל ולבזבז פחות כסף

תכנון נכון לתאורה טבעית של הבית

תאורה טבעית טובה היא תוצאה של תכנון נכון, בבנייה ירוקה על האדריכל לתכנן בצורה מושלמת את חלונות הבית כדי שיוכלו לנצל ביעילות את אור השמש לתאורה טבעית של הבית במהלך היום

שימוש בקולטי שמש לחיסכון בחשמל

Houston, that may have seemed like a very long final phase. The autotargeting was taking us right into a ... crater, with a large number of big boulders and rocks.

צרו עמנו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    ההודעה שלך