המועצה לבנייה ירוקה

המועצה לבנייה ירוקה בישראל, אשר מקום מושבה הוא ברחוב יגאל אלון בתל אביב, היא ארגון ללא מטרות רווח אשר תפקידה הוא להוביל את תחום הבנייה הירוקה בארץ, לפתח אותו ולגרום לשינוי כלל ענפי. במסגרתו של השינוי המועצה לבנייה הירוקה תהיה הגורם המקשר והמייעץ באותם פרויקטים. כחלק מהמטרות שלה, מעוניינת המועצה לבנייה ירוקה ליצור שיח רחב ועמוק בין כלל הגורמים בענף, דבר שלעניות דעתה יגרום ליותר ויותר גורמים להצטרף למהפכת הבנייה הירוקה. בנוסף, שמה לעצמה המועצה למטרה לחבר בין כלל הגורמים בענף העוסקים בבנייה ירוקה, כך שהיא בעצם הופכת להיות הגוף המקשר בין גורמי ממשל, עסקים מתחום הבנייה, קבלנים ועוד. כיום חברים במועצה מעל 250 ארגונים אשר פועלים כיום בתחום הבנייה הירוקה. המועצה לבנייה ירוקה בישראל היא חלק מהמועצה העולמית לבנייה ירוקה, ארגון הפועל במעל למאה מדינות בעולם, שמטרתו כמובן היא לקדם בנייה ירוקה על פי מודל קיים, בעל פרמטרים ייחודיים אשר עובד כיום בהצלחה במקומות רבים בעולם.

אירועים וכנסים

על מנת לחשוף כמה שיותר קבלנים לתחום הבנייה הירוקה, מארגנת המועצה לבנייה ירוקה בישראל אירועים וכנסים רבים. חלק מהאירועים והכנסים אינם בתשלום, ובהם מועלים ונידונים נושאים שונים מתחום הבנייה הירוקה, כמו מחזור פסולת בזמן הפרויקט, שילוב של אנרגיה ירוקה בפרויקט ועוד נושאים רבים ואחרים כאשר רוב הנושאים וההשתלמויות הם בשילוב עם מכון התקנים. בנוסף מארגנים במועצה גם סיורים בתשלום לאתרים בעולם בהם הבנייה הירוקה נמצאת בתאוצה, כמו למשל סיור בברצלונה המתארגן בימים אלה מטעם המועצה על מנת שקבלנים, יזמים, בעלי עניין ובעלי עסקים מתחום הבנייה יוכלו ללמוד את הנושא מקרוב, במקום בו הוא הוטמע בצורה מושלמת.

בידוד מחום וקור מקטין את צריכת החשמל

בידוד טוב בקירות וגג הבית מאפשר לשמר טמפרטורות פנימיות נעימות גם כאשר בחוץ חמסין של חודש אוגוסט או קור עז של חודש פברואר, כך תוכלו לךצמצם את צריכת החשמל ולבזבז פחות כסף

תכנון נכון לתאורה טבעית של הבית

תאורה טבעית טובה היא תוצאה של תכנון נכון, בבנייה ירוקה על האדריכל לתכנן בצורה מושלמת את חלונות הבית כדי שיוכלו לנצל ביעילות את אור השמש לתאורה טבעית של הבית במהלך היום

שימוש בקולטי שמש לחיסכון בחשמל

Houston, that may have seemed like a very long final phase. The autotargeting was taking us right into a ... crater, with a large number of big boulders and rocks.

צרו עמנו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    ההודעה שלך