רמות הירוקה

פרויקט רמות הירוקה הינו פרויקט נדל"ן בירושלים אשר מוקם ומנוהל על ידי עמותת רמות הירוקה, שנוסדה על ידי שבעה יזמי נדל"ן שמטרת העל שלהם היא ליצור דיור איכותי במחירים נוחים בירושלים תוך דגש על חיי קהילה ושמירה על איכות הסביבה. הפרויקט עצמו שוכן בכניסה לשכונת רמות בירושלים, אשר נמצאת בחלקה הצפוני של העיר. המיקום האידיאלי של הפרויקט בסמוך לכניסה הראשית לעיר מקנה לו קרבה למקומות הבילוי המרכזיים בעיר כמו גם לתחנה המרכזית בעיר, לתוואי הרכבת הקלה ולצירי הגישה המרכזיים בתוך העיר כמו דרך בגין ולצירים מרכזיים אל מחוץ לעיר כמו כביש 1 וכביש 443.

הדירות בפרויקט רמות הירוקה

בפרויקט רמות הירוקה מגוון רב ביותר של טיפוסי דירות, כאשר אם ברוב הפרויקטים בארץ ניתן למצוא דירות בנות ארבעה וחמישה חדרים בלבד, כאן ניתן לרכוש גם דירות שלושה חדרים ואף דירות שישה חדרים, פנטהאוזים ודירות גן. בתכנון כלל הדירות נותן דגש רב על מרחב המחייה המשפחתי, ובתוך כך שמו לב כי הדירה עצמה מרווחת ומותאמת לצורכי משפחות קטנות וגדולות כאחד. הפרויקט יכלול שמונה בניינים וסך הכל יבנו בו כ-160 יחידות דיור בבנייה ייחודית על צלע ההר. היות והבנייה היא על צלע ההר, היא תקנה לדירות נוף כפרי, ירוק ופסטורלי באמצע ירושלים.

עוד על הפרויקט

פרויקט רמות הירוקה עתיד להבנות תוך התחשבות בתקנים המחמירים של בנייה ירוקה כפי שקבע המשרד להגנת הסביבה. לפני כשנה נרכשו הקרקעות מהמנהל ותוכניות להיתרי בנייה כבר הוגשו באמצע השנה. למרות שעדיין לא נקבע מועד האכלוס של הפרויקט, הערכות של מומחי נדל"ן מדברות על כך שמחירי הדירות ברמות הירוקה יהיו נמוכים בכעשרים אחוז משווי דירות דומות בשוק.

בידוד מחום וקור מקטין את צריכת החשמל

בידוד טוב בקירות וגג הבית מאפשר לשמר טמפרטורות פנימיות נעימות גם כאשר בחוץ חמסין של חודש אוגוסט או קור עז של חודש פברואר, כך תוכלו לךצמצם את צריכת החשמל ולבזבז פחות כסף

תכנון נכון לתאורה טבעית של הבית

תאורה טבעית טובה היא תוצאה של תכנון נכון, בבנייה ירוקה על האדריכל לתכנן בצורה מושלמת את חלונות הבית כדי שיוכלו לנצל ביעילות את אור השמש לתאורה טבעית של הבית במהלך היום

שימוש בקולטי שמש לחיסכון בחשמל

Houston, that may have seemed like a very long final phase. The autotargeting was taking us right into a ... crater, with a large number of big boulders and rocks.

צרו עמנו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

ההודעה שלך