מערכת לחימום תת רצפתי ירוקה

שיטת החימום התת רצפתי הפכה לשיטה פופולארית ומוכרת מאוד בשנים האחרונות. יותר ויותר בתים חדשים שנבנים, במיוחד באזורים קרים כמו הגולן והצפון, נבנים עם מערכת המאפשרת חימום תת רצפתי ומאפשרת פיזור שווה של החימום בכל חלקי הבית, אוויר נעים יותר, ונוחות רבה יותר עם ילדים בבית. מערכת לחימום תת רצפתי ירוקה יכולה לאפשר לכם לחסוך בהוצאות על חימום באמצעות מזגן, תנור על סולר או כל דבר דומה, היא יכולה לחסוך משמעותית את העלויות שלכם בעונת החורף ולאפשר לכם להפוך את הבית להרבה יותר נעים והרבה יותר חמים.  

כיצד עובדת מערכת לחימום תת רצפתי ירוקה?

  מערכת לחימום תת רצפתי ירוקה הינה מערכת אשר עובדת בשיטה בה החימום מבוצע דרך צנרת מים המותקנת מתחת למרצפות של הבית והחום עולה כלפי מעלה, מה שגורם לחימום של הרצפות. השימוש במים לצורך חימום תת רצפתי מאפשר חימום ירוק, חיסכון בחשמל או בדלקים שונים לצורך חימום וכך לא רק חוסך לכם לא מעט כסף, אלא גם שומר על הסביבה.  

שליטה על החום

  מערכת לחימום תת רצפתי ירוקה מאפשרת לכם לשלוט על העצמה של החום, האזורים המחוממים וזמני החימום, וכך היא מאפשרת לכם להפוך את הבית שלכם לנעים יותר בחורף ולשלוט על המינונים השונים כאשר אתם עושים זאת. בנוסף, בבתים מודרניים בהם מותקנת מערכת בית חכם ניתן לחבר את אותה מערכת לחימום תת רצפתי ירוקה אל הבית החכם וכך תוכלו להדליק את החימום לפני שאתם חוזרים הביתה מהעבודה, או לכוון שתדלק בשעות הבוקר וכך תהפכו אותה ליעילה יותר ואת השימוש בה לנוח יותר.  

היכן תמצאו מערכת לחימום תת רצפתי ירוקה?

  אם אתם חושבים להתקין מערכת לחימום תת רצפתי ירוקה בבית שלכם, חשוב לדעת אל מי לפנות בכדי להתקין את המערכת. חשוב מאוד לפנות אל אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום אשר יוכלו להתאים לכם את המערכת הנכונה וכאלו שתהיו בטוחים כי הם יבצעו את ההתקנה כראוי כך שלא תצטרכו לבצע תיקונים מאוחר יותר או להיתקל בבעיות מורכבות שיצריכו מכם עלויות גבוהות לתיקון.

בידוד מחום וקור מקטין את צריכת החשמל

בידוד טוב בקירות וגג הבית מאפשר לשמר טמפרטורות פנימיות נעימות גם כאשר בחוץ חמסין של חודש אוגוסט או קור עז של חודש פברואר, כך תוכלו לךצמצם את צריכת החשמל ולבזבז פחות כסף

תכנון נכון לתאורה טבעית של הבית

תאורה טבעית טובה היא תוצאה של תכנון נכון, בבנייה ירוקה על האדריכל לתכנן בצורה מושלמת את חלונות הבית כדי שיוכלו לנצל ביעילות את אור השמש לתאורה טבעית של הבית במהלך היום

שימוש בקולטי שמש לחיסכון בחשמל

Houston, that may have seemed like a very long final phase. The autotargeting was taking us right into a ... crater, with a large number of big boulders and rocks.

צרו עמנו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

ההודעה שלך